ЗНО-2017 стартувало – сьогодні абітурієнти складали тести з української мови та літератури (відео)

Сьогодні в Україні стартувало ЗНО. Першими абітурієнти перевіряли свої знання з української мови та літератури. На Харківщині для проходження цього тесту зареєструвались більше 15 тис. абітурієнтів.

зно2017

На одному з пунктів тестування в Шевченківському районі Харкова бажаючі скласти и ЗНО з української мови та літератури з’явились за годину до реєстрації. Більшість дівчат та юнаків не можуть стримати хвилювання.

Ольга Бондаренко, вчитель

Каждый волнуется по-своему, у кого-то перед этим была температура и родители боялись и оставляли в пятницу дома, кто-то шутит, излишне эмоционален и ему это не присуще, а вцелом спокойно.

Кирило як раз один із тих, хто помітно нервує. Хлопець зізнається, через брак часу готуватись почав лише три місяці тому. Вечорами проходив он-лайн тести та читав підручники.

Кирило Купріянов, абітурієнт

-Думаю балов на 160 напишу.

-А почему так мало? Ну времени было мало, так как я футболист, постоянно тренировки,травмы, разъезды и так далее.

А ось Руслан до тестів готувався ретельніше, займався з вчителем цілий рік , тож сподівається на високий результат.

Руслан Аштарханов, абітурієнт

Требуют, например, кто сказал такую-то фразу в таком-то моменте,когда у тебя столько в голове информации, это не всегда запоминается, это было тяжело,ну и сочинение, но под конец подготовки уже такихсложностей не было. Есть немного переживаний,но я уверен на 210 балов.

Вчителі ж розповідають, що завдання ЗНО з кожним роком вдосконалюються.

Ольга Бондаренко, вчитель

На мою думку задания упрощаются, они стают более разумными, чтобы не было возможности подать аппеляцию или сказать,что задание поставлено неккоректно.

Чи впоралися абітурієнти із тестом з української мови та літератури стане відомо за 2 тижні. Перевіряти їх буде експертна комісія, яка і визначить пороговий бал – склав\ не склав.

Ірина Клименко, кореспондент

Результати тесту з української мови та літерартури будуть зараховані як результати ДПА за курс повної загальної середньої освіти. Ті абітурієнти, які не пройдуть цей тест, будуть позбавлені права складати ЗНО з інших предметів, а разом із тим не зможуть цього року вступити до Вишу. Наступний тест складатимуть вже 25-го травня з іспанської, німецької та французької мов, а 29-го травня – з англійської.

Ірина Клименко