Зневага до влади чи зневіра громадян?..

В Українській політиці поширюється нова тенденція – населення підбурюють до екстремізму. Результат таких дій – нестабільність політичної ситуації, зневага до влади і зневіра громадян у майбутньому.

 

І ви хочете сказати що ви хочете брати приклад з гнилої голови? І на підставі гнилих документів контролювати виконання гнилих бюджетів ? Тому що так в гнилому законі написано? Так я вам відповідаю: я так жити не хочу!

Приблизно такими словами і гаслами оперує представник однієї з політичних партій на теренах Харківської області. На цих кадрах керівник обласного осередку ВО Свобода Ігор Швайка проводить збори у Красноградському районі. Тема досить банальна – недовіра місцевій владі.

Сьогодні ми отак робимо з цими кріслами і їм буде не зручно з першого разу воно не завалиться і з другого не завалиться.

За визначенням політологів така поведінка характерна для типу «паразитарної» опозиції. Наразі вона стала поганою візитною карткою України.

Володимир Нікітін, політолог

Радикальные националисты сегодня в Украине занимают даже среди паразитарной оппозиции особое место. Что такое радикальный национализм? Это громкая заявка на передел существующей собственности и власти, но только в отличие от нынешних политических сил радикальне националисты не создавали ничего! Но объявляя Украину для украинцев они автоматически, они автоматически, предъявляют претензию на всё, что создал весь народ Украины на протяжении многих столетий.

У реальному житті представники так званої «паразитарної» опозиції зазвичай цілком прагматичні люди. Той самий Ігор Швайка, юрист і директор юридичної фірми. Як сам зауважує – проблем із правоохоронними органами сам собі не створює. Натомість, так званих прихильників, яким начеб-то бажає світлого майбутнього, піднімає на рішучу боротьбу.

Так! Хлоп вони вибухнули! – прийшли пікетувати міську раду разом зі мною 70, дивлюсь – сімдесят. Якби вони прийшли сьогодні! Ми б провели збори ХЛОП! Хтось проспав, когось залякали…потому шо люди розчаровані так шо хоч об стіну бийся.

Володимир Нікітін, політолог

Сегодня потуги наших местных доморощених радикалов сводятся к одному – обратить на себя внимание общеукраинского руководства или местных спонсоров непосредственных благодателей и добиться или включения в список или определенных других преференций – всё!

Стосовно ж тих, хто заважає цій боротьбі за справедливість, радикальні політики зовсім не лояльні. Щоправда діють вони у такий спосіб, коли правоохоронні органи їх не бачать.

Я допоможу вийти…

До речі, винуватець спалаху гніву Ігоря Швайки, лише запропонував зібранню знайти конструктивний спосіб впливу на місцеву владу. Так звана “Швайкіна демократія” такої образи не стерпіла. Психологи радять прибічникам подібних політичних сил – не сподіватися на краще. Єдине чого вони можуть досягти – глибокого розчарування після того, як їхні провідники нарешті знайдуть собі спонсора.

Але не получається так, не можу я за вуха притягнути людей сюди.

Оксана Бабич