Зміївщина святкує – району 88 років

Зміївщина святкує! Вихідними Зміївський район відзначав своє вісімдесяти восьми річчя. Святкуволо з десяток тисяч людей. Цікавинок не бракувало – концертна програма за участі обласних та всеукраїнських зірок, а ще – благодійна якція “Будуємо новий район “.

 

Зміївському району вісімдесят вісім років. Аби жителі району гарно відсвяткували, адміністрація Змієва підготувала насичену програму. Публіку розігрівали гурти “Село і люди” та “Танок на майдані конго”. Святкували не лише жителі району, а й всієї Харківщини. Єдиною перепоною ставав лише холод.

Григорій Гацько, гость свята (м.Комсомольськ)

Хорошо! Прохладно конечно немножко. Я в прошлом году не был. Ну народу много, людям нравится, если б не нравилось, нихто б не приходил.

Марина Безугла, гость свята(м.Харків)

Специально мы очень готовились к празднику, поэтому привезли много теплой одежды, чтоб попасть сегодня на праздник. Хоть мы и коренные жители Харькова, но в Змиеве прошло все наше детство, юность, как бы Змиев нам роднее, чем Харьков.

На святкуванні проводили й благодійну акцію-лотерею “Будуємо новий район”. Всього десять гривень за одиницю. За словами акціянтів, сьогодні мають намір продати більше тисячі штук, мовляв вилучені кошти, та самі ж цеглини підуть на будівництво нового району Змієва. Призи лотереї тримають під секретом.

Марія Бораковська, керівник благодійної акції “Будуємо новий район”

Мы продаем возможность написать свое имя на кирпиче, тем самым увековечить свое имя на постройках, на будущих постройках нового района города, то есть вы можете смело сказать, что вы участвовали в постройке нового района города, вы тоже приложили к этому руку.

Євген сьогодні купив аж десять цеглин, розповідає, для свого племінника Івана, аби той зміг жити в номому районі Змієва. На дев’яти викарбував своє незвичне прізвище Настоящий, а на десятій ім’я малого.

Євген Настоящий, учасник акції

Ну я каждый год участую в акциях. Дарил ребенку игрушку, книжку дарил, вот сегодня кирпичиков купил десят штук. Просто помочь своему району приобрести лицо, чтоб он был нормальный, лучший в Украине.

За словами районних владників, ділячись цифрами цьогорічних досягнень, дбали про комфортне життя зміївчан. На наступні п’ять років планують втілити ще двісті мільйонів гривень.

Євген Мураєв, голова Змієвської РДА

В этом году мы получили 12 миллионов на строительство трех скважин питьевой воды. На реконструкцию дома-интерната по социальное желье порядка 11 миллионов гривен, 6 миллионов гривен на реконструкцию трех больших котелен, порядка 7 миллионов на реконструкцию строительства стадиона, 4 миллиона на очистные сооружения.

Зі слів Євгена Мураєва, вже слало традицією вшановувати заслужених громадян і людей котрі внесли особливий вклад в розвиток райому. За це їх нагородили почесними грамотами. Це свято, стверджує голова району, саме для них. Привітати зміївчан зі святом приїхала і столична зірка Альона Вінницька.

Дорогие друзья, я от всего сердца поздоровляю вас с праздником, я желаю вам добра и счастья нашим семьям, я верю в то что Змиевщина будет лучшей.

Закінчилось святкування феєрверком.

Леся Кочержук