Зіркові гості, оригінальні фільми і творчі зустрічі

Організатори фестивалю “Харьковская сирень” визначились з конкурсною програмою та списком запрошених акторів.

Для участі у третьому кінофестивалі “Харківський бузок ” відібрали пятдесят три фільми з шести країн. Більшість стрічок, кажуть організатори, зняті молодими режисерами. Членів журі новачкам вдалось здивувати.

Володимир Миславський, член журі фестивалю

В этом году было несколько фильмов, каких не было в прошлом и позапрошлом году. Которые мне показались очень оригинальными по творческому замыслу. Я очень рад, что такие творческие люди приняли участие в фестивале Харьковская Сирень.

Талановитих режисерів не бракує й у першій столиці. Близько десятка відібраних  стрічок-від харківських кінематографістів. Серед них найкоротша робота з отриманих цьогоріч-анімація, що триває трохи менше хвилини.

Костянтин Кеворкян, член селекційної комісії фестивалю

Под влиянием этого фестиваля начинает пробуждаться от спячки харьковский кинематограф. Много харьковских работ-не признак нашего особого патриотизма, но знак того, что творческий процесс пошел.

Зіркових гостей на третьому кінофестивалі побільшає. У травні Харків зустрічатиме метра французького кінематографа Жана-Поля Бельмондо. Творча зустріч з актором відбудеться в оперному театрі.

Вікторія Маренич, співголова організаційного комітету фестивалю

Бельмондо в этом году поедет на 3 фестиваля-в Канны, в Штаты и в Харьков. Для нас это очень почетно, мы будем очень готовиться к этой встрече.

Також у планах організаторів фестивалю-майстер-класи українських та російських акторів, фотовиставки та дегустація французьких вин.

Анастасія Горєлкіна