Зібрався у далеку дорогу за кермом – потурбуйся про воду та ліки

Температура повітря на вулиці перевищує тридцять сім градусів, а деякі з водіїв у дорозі проводять понад десять годин. Дорожні інспектори пропонують водіям прохолодні напої. За наказом МВС України на Харківщині відкрили два стаціонарних пости ДПС. На дорогах Київ-Харків-Довжанський та Харків-Щербаківка. Їх додатково обладнали медичними аптечками та питною водою.

 

Дбайливі Харківські ДПСники піклуються про здоров’я водіїв. Автомобілі з іногородніми номерами зупиняють не для того, щоб оштрафувати. Інспектори ДАІ питають водіїв, як вони почуваються в таку спеку. Скільки разів відпочивали та чи не потрібна їм медична допомога.

– Далеко еще? – Далеко! – Устали? Может отдохнуть? Может вашим пассажирам водички дать прохладненькой? – Все нормально! Все есть!  – Лекарства? Медикаменты?  – Ничего не нужно! Все нормально! Все отлично! – Счастливого пути!

Напої та кондиціонер – саме цим спасаються водії від спеки у дорозі. На нововведення від інспекторів ДПС реагують із посмішкою. Переважна частина від води не відмовляється.

Олександр, водій

Приятно, что хоть что-то от них получаешь, а не даешь!

Євген, водій

Удивило. Вежливость! Воду нам предложили, еще воду никто не предлагал. – Спроси, пиво предлагают?

В аптечці дорожних інспекторів стандартний набір медикаментів. Валер’янка, жарознижуючі препарати, аспірин. Якщо водієві стане погано, його проведуть у спеціальну кімнату та нададуть першу медичну допомогу. Чи викличуть швидку. ДПСівці зупиняють тільки іногородніх. Якщо харків’янин попросить допомоги чи прохолодної води, йому не відмовлять.

Ігор Максименко, заступник командира батальйону ДПС ГУ МВС в Харківській області

Це акція безкоштовна, ніхто за це грощі не бере! І відповідно надаємо свої послуги в тих межах, в яких ми можемо це зробити.

За бажанням, водії можуть відпочити після довгої дороги. Неподалік посту ДПС розташувався готель. Однак, говорять дорожні інспектори, це вже за гроші.

 

Юлія Ляхова