Жителям Салтівки буде, де підкачати м’язи

Сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям почали встановлювати у дворі будинку по пр. Тракторобудівників, 142.

спортмайд

Як повідомив сьогодні, 4-го липня, заступник директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Ігор Малюгов, у дворі житлового будинку робітники почали встановлювати спортмайданчик з гумовим покриттям. Це перший вуличний майданчик в місті, який встановлюється за такою технологією.

«Заняття спортом – це завжди навантаження на ноги і ступні, тому рівне і неслизьке покриття захистить від різних травм. Покриття виконано за спеціальною технологією: спочатку ми вирили котлован, потім засипали його щебенем і утрамбували, зверху укладається гідроізоляційна тканина, засипається піском і ще раз трамбується. І вже в кінці стелиться гумове покриття», – розповів Ігор Малюгов.

Монтаж спортивного майданчика ще не закінчений. Після того як буде покладено гумове покриття, тут встановлять шість сучасних тренажерів, на яких жителі мікрорайону зможуть займатися, тренуючи різні групи м’язів.

Крім установки спортивного майданчика, в цьому дворі було проведено комплексний благоустрій: тут спиляли сухі гілки дерев, відремонтували внутрішньоквартальні дороги.

За словами Малюгова, у планах КП «ХРСП» встановити в місті ще 2 майданчики з сучасним гумовим покриттям – у Новобаварському і Київському районах.