Жителі Куп’янська обурені рахунками за газ після встановлення загальнобудинкових лічильників

Про блокування роботи Куп’янського відділення ПАТ «Харківгаз» 16 -го серпня повідомила речниця підприємства Ольги Клименко, – пише інформпортал Купянский.

руки газ куп

За словами Клименко, невідомі особи утримували всередині приміщення начальника Куп’янського відділення ПАТ «Харківгаз» та заважали газовикам виконувати свої посадові обов’язки. Речниця повідомила про ситуацію, що склалась, правоохоронців.

Своєю чергою, у відділі комунікації обл. управління поліції підтвердили інформацію, що у Куп’янську тривають збори громадян, натомість, ймовірінсть захоплення будівлі Куп’янського відділення ПАТ «Харківгаз» спростували.

Причини невдоволення містян діями газовиків пояснив Микола Маслій, один з учасників акції. «У вересні минулого року в 46-ти будинках були встановлені надомні ящики. …Протягом 10-30 днів – лічильники… До квітня 2017-го року ніхто нічого не нараховував. А з квітня почали приходити платіжки – наприклад, для однокімнатної квартири по 140 куб. м на місяць. Люди звернулись до громадських організацій . У понеділок (14 серпня – Ред.) до директора міськгазу Олександра Ларіонова прийшли близько півсотні людей із заявами від кожного будинку, попросили зустрічі з керівництвом. ..Ларіонов взяв ці заяви і поїхав з ними до «Харківгазу». Там була нарада, і на сьогодні (16 серпня-Ред) ми мали зустрінутись з його представниками в залі Куп’янського міськгазу. Зібралось близько 100 чоловік, представники будинків. Нас провели в міськгаз, та майже годину розповідали, чому до нас ніхто не виходить. ..то колесо спустило, то машина поламалася.  Приїхали співробітники поліції, медики, рятувальники, СБУ. Люди починають сюди приходити з різних будинків, організацій. Кілька покришок принесли … »

Нині, за словами глави Куп’янської РДА Миколи Ситника, в міськгазі йдуть перемовини між газовиками підприємства і місцевими жителями.

Микола Маслій стверджує, що люди згодні розійтись тільки за умови, що представники міськгазу демонтують з будинків прилади обліку і «поставлять їм або індивідуальні лічильники, або будуть робити нарахування за нормою».