Жителі Харкова побачать Бердянськ, Генічеськ і Кирилівку онлайн

Нові веб-камери високої чіткості веб-камеры високої чіткості в БердянськуКирилівці та на Арабатській Стрілці  покажуть харків’янам курорти Азовського моря в реальному часі і зі звуком. Організацію та підтримку трансляцій взяли на себе власники готелів українського Приазов’я і редакція незалежного інформаційно-аналітичного проекту “Кірілловка.Укр”,- повідомляє “Status quo”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Якщо для Генічеська, Кирилівки і Бердянська це далеко не перші спроби налагодити подачу інформації, використовуючі мережу прямих трансляцій (нагадаємо, установка веб-обладнання в курортному місті стартувала в 2015 році завдяки проекту “Веб-камери Генічеська та Арабатської Стрілки”), то селища, розташовані на самій довгій косі Азовського моря, до приходу Кирилівки не могли похвалитися онлайн мовленням, що забезпечує якісну картинку, а деяких випадках – і звук.

Чому інформагентство взялося за розміщення веб-камер в досить віддаленому від Кирилівки регіоні, і які перспективи можуть відкритися курортам, з яких ведеться цілодобовий прямий ефір, розповіли експерти туристичного бізнесу.

“Це не перший досвід розміщення нами точок трансляції за межами Кирилівки. На острові Бірючий, який адміністративно входить до складу курорту, але де-факто є самостійною рекреаційною зоною і в Бердянську успішно працює більше 6-ти веб-камер, встановлених за підтримки нашої редакції. Розширення мережі трансляцій сьогодні необхідно для того, щоб заново відкрити українцям курорти Азовського моря і показати динаміку їх розвитку “, – пояснив Євген Сміливців, головний редактор НІАП” Кірілловка.Укр “.

“На сьогоднішній день он-лайн мовлення – найбільш прогресивний спосіб подачі інформації і кращий внесок в репутацію курорту. Для потенційних туристів це попереднє знайомство з узбережжям, інфраструктурою і можливість вибирати місце відпочинку усвідомлено, грунтуючись на об’єктивних даних, для курортів – мінімізація незадоволених відпочинком гостей і, як наслідок, зміцнення позитивного іміджу “, – доповнив експерта власник готелю” Nariman “в Генічеську, Наріман Аблязов.

А вибирати на Азовському морі є з чого: це і інфраструктурно розвинені райони Кирилівки – центр і початок Федотової коси, і упорядкований Бердянськ, і мілководна Генічеськ, і безлюдні пляжі заповідного Бірючий Острів, і дике море в Стрілковому. І для того щоб безпомилково визначити «свій» курорт, не обов’язково їздити уздовж узбережжя і витрачати дорогоцінний час – візуально визначити особливості рекреацій зараз можна он-лайн, не залишаючи робочого місця.

Кількість точок трансляцій на курортах Приазов’я постійно зростає. На даний момент тільки на сайті проекту Кірілловка.Укр (http://kirillovka.ks.ua/) підтримується мовлення з близько 40 веб-камер, деякі з яких забезпечують передачу звуку. Знайти прямі ефіри з Азовського моря також можна на офіційних сторінках готелів і баз відпочинку, які взяли участь у проекті по зміцненню зв’язків з громадськістю та на міських сайтах Генічеська та Бердянська.