Жінка напідпитку сокирою вбила свого сина.

f.primamedia.ru

12 лютого о пів на другу ночі до чергової частини Харківського РВ від лікарів швидкої допомоги надійшло повідомлення про те, що ними в селищі Покотилівка Харківського району виявлений труп чоловіка, з рубленими ранами на голові. З прес-служби обласного управління міліції повідомили, що знадобилося кілька годин, щоб відновити дійсну картину подій, що передували загибелі 37-річного чоловіка.
Опитавши сусідів, міліціонери з’ясували, що загиблий проживав разом із 67-річною матір’ю. Не працював. Зі слів сусідів, жінка з сином часто пиячили і минула суботи не стала виключенням. Випивши кілька пляшок горілки мати з сином посварились. Жінка схопила сокиру, що знаходилася в кімнаті, та кілька разів ударила нею по голові сина. Від отриманих поранень чоловік помер на місці. Через деякий час жінка пішла до сусідки викликати швидку. Згідно з актом судово-медичної експертизи смерть загиблого настала внаслідок закритої черепно-мозкової травми з порушенням мозкового кровообігу, внутрішнього крововиливу.
За фактом злочину слідчим відділом Харківського РВ порушена кримінальна справа за статтею умисне вбивство, що передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Речові докази міліціонери вилучили, а жінку затримали.

Тетяна Мєтьолкіна.