"Зелена гірка", що у Зміївському районі відкрила першу табірну зміну

Пора до табору. Свої двері для перших змін відпочивальників відкрили у дитячому таборі оздоровлення та відпочинку Зміївського району “Зелена гірка”. Спеціальна фіто та аромотерапія, спортивна зала басейни та оздоровча краса живої природи.

 

“Гарячий” сезон дитячих літніх таборів-відкритий. Перша зміна на півтори сотні харківських відпочивальників почала процес оздоровлення і у Зміївському таборі “Зелена гірка”. Тут малюки проходять процедури аромотерапії, аромомасажі, фітооздоровлення, та фізичне розвантаження.

Алла Ардановська, заст. директора табору з виховної роботи

Аромотерапия, фиточай детям делают, это у нас есть маленькая, но есть, спелеоошахта, массаж, где втираются аромомасла, дети дышат, дети на природе таким образом оздоравливаются.

Прихильники спорту проводять час у тренажерному залі та басейні. Крім комплексного оздоровлення дітям подобається сама атмосфера літнього табору.

Андрій, 11-років

Тут очень много друзей появилось, ну, хорошее питание, все классно!

Дарина, 6-років

Дискотеки каждый день, призы нам раздают, кто лучше танцует.

До харківських діток приїхав губернатор Михайло Добкін. Дівчата йому навіть букетика підготували. Натомість очільник області зауважив: тут є всі можливості для повноцінного відпочинку.

Михайло Добкин, голова ХОДА

Сеть лагерей не сокращается, кое-где мы ее оптимизируем, но количество отдыхающих деток в этом году, летних лагерях отдыха будет больше чем в прошлом году. Материально-техническая база конечно же нуждается в улучшении, но то что сегодня есть соответствует санитарным, противопожарным нормам.

Цього року у “Зеленій гірці” вартість путівок вже знизилася на 8%.

 

Леся Кочержук