Збірна України з фехтування на шпагах, у складі якої був харків’янин Маским Хворост, завершила свій виступ на шостому місці на чемпіонаті світу з фехтування в Лейпцигу.

Screenshot - 31.07.2017 - 08:43:00

Українські шпажисти: Богдан Нікішин, Максим Хворост, Анатолій Герей, Володимир Станкевич стартували в турі прямого вибування відразу в 1/16 фіналу чемпіонату світу, де здобули перемогу над представниками Нідерландів з рахунком 45:32, а після виграли у збірної Казахстану – 45:32. В 1/4 турнірній таблиці українці програли російським шпажистам з рахунком 36:45. У боротьбі за місце з 5 по 8 збірна України спочатку не зазнала проблем з Єгиптом – 45:28, а в бою за 5-ту сходинку підсумковій класифікації в напруженому протистоянні українці одним уколом поступилися італійцям – 41:42. Таким чином національна збірна посіла шосте місце. Нагадаю, що на останньому чемпіонаті світу, який проходив у Москві в 2015-му, збірна шпажистів зуміла виграти золоті медалі.