Збесчестив дівчинку і намагався втекти – у Балаклійському районі затримали гвалтівника

Познущався над дитям. Сорокатрирічний чоловік збесчестив першокласницю. Шукали дитину всім відділом міліції міста Балаклія.

 

Чоловік посягнув на честь семирічної дівчинки. Таке жахливе згвалтування сталося цього тижня в Балаклійському районі. За словами правоохоронців, чоловік, який був не раз судимий, своєї вини визнавати не хоче. Мовляв, подробиць не пам’ятає, бо був на підпитку.

затриманий

Я толком ничего не помню, ну предложил, она пошла. Ну телевизор смотрели, кушала она, уроки делала, я там знаю что, я был один, мне скучно было, предложил.

Батьки дівчини почали бити на сполох, коли та вчасно не повернулась додому. Під час обшуку навколишніх будинків правоохронці затримали гвалтівника “на гарячому”. У цьому ж будинку і знайшли дівчинку, вона лежала на підлозі, на тілі малої були синці та ушкодження. Сорокарічний чоловік намагався з місця злочину втекти.

Олег Міщенко, начальник Балаклієвського РВ міліції

Мужчина был в голом виде, в этом же доме находился ребенок, девочка тоже раздетая. Выявлены ряд вещественных доказательств, характерно указывающих на факт изнасилования данной девочки.

Нині підозрюваний під наглядом міліції, проти нього порушили кримінальну справу. Триває слідство. За гратами затриманий може провести до п’ятнадцяти років.

 

Леся Кочержук