Завтра, з 7-ї вечора до опівночі, буде заборонеий рух біля стадіону “Металіст”

Рух транспорту по пров. Власівському, вул. Храмова, вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Польової, і вул. Державінській буде заборонений з 19:00 до 24:00 2-го вересня.

металист красивый

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов’язано з проведенням футбольного матчу на стадіоні «Металіст» між національними збірними командами України та Туреччини.

На цей період деякі автобуси змінять маршрут таким чином:

№68е і 232е: змінять кінцеву зупинку і здійснюватимуть висадку і посадку пасажирів на зупинці «Ст. м. «Проспект Гагаріна»;

№260е: скоротить шлях прямування і змінить кінцеву зупинку: вул. Плеханівська – ст. м. «Завод ім. Малишева» (відстій і розворотне коло по вул. Нехаєнка біля залізничної станції Балашівка) – висадка і посадка пасажирів здійснюватиметься на зупинці «Ст. м. «Завод ім. Малишева»;

№244е: пр. Московський – вул. Польова і далі за маршрутом;

№251е: пр. Московський – вул. Богдана Хмельницького – пл. Захисників України – пр. Московський – вул. Польова – вул. Плеханівська і далі за маршрутом.

Крім того, з 19:00 до 24:00 2 вересня буде заборонений рух трамваїв по вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Молодої Гвардії. У зв’язку з цим трамваї курсуватимуть так:

№5: розворотне коло «вул. Одеська» – пр. Героїв Сталінграда – вул. Морозова – пр. Московський – пл. Конституції – пл. Павлівська – пл. Сергіївська – вул. Полтавський Шлях – вул. Євгена Котляра – Південний вокзал;

у зворотному напрямку: Південний вокзал – вул. Євгена Котляра – вул. Полтавський Шлях – пл. Сергіївська – пл. Павлівська – пл. Конституції – пр. Московський – вул. Кошкіна – вул. Плеханівська – вул. Польова – вул. Молодої Гвардії – вул. Плеханівська – вул. Морозова – пр. Героїв Сталінграда – розворотне коло «вул. Одеська».

Харківський метрополітен у ніч з 2 на 3 вересня працюватиме до 1:00.