Завтра визначиться переможець обласного конкурсу, який змагатиметься за право представляти Україну на «Sanremo Junior»

Завтра юні мешканці Харківської області позмагаються за право представити Україну на міжнародному співочому конкурсі «Sanremo Junior». У театрі опери та балету відбудеться обласний етап конкурсу “Яскраві діти України”. Його переможець – візьме участь у національному відборі. З юними співаками спілкувалась Діана Корсун.

яскраві діти

Понад 40 виконавців з усіх куточків Харківщини – стільки учасників на сцені ХНАТОБу збере Обласний етап відбору до Національного конкурсу дитячої творчості «Sanremo Junior — Україна” . Серед них – 13-річна Владислава Дубовик. На обласному етапі конкурсу дівчина представляє Ізюмський район, вражати журі дівчина планує піснею про батьків.

Владислава Дубовик – учасниця конкурсу

В цій пісні перенести всі почуття для батьків, для родини, щоб всі повинні зрозуміли, що треба берегти батьків та любити їх.
Співом дівчина займається вже 6 років, каже – до участі в конкурсах звикла, тож під час районного відбору до конкурсу не хвилювалася.

Владислава Дубовик – учасниця конкурсу

Хвилювання не було, я вже не перший раз на великих сценах, це для мене було дуже легко, нічого тяжкого не було.

Учасників обласного етапу розділили за трьома віковими категоріями, від кожного виконавця журі почує одну пісню.

Лариса Леванова – директор ГО “Яскраві діти України”

У нас є три вікові категорії, перша категорія це 6-9, друга категорія – 10-12, і третя – 13-14. Тому що там є свої обмеження на конкурсі Сан Ремо, там здається до 15 років, так.

“Яскраві діти України” – це український етап міжнародного співочого конкурсу “Sanremo Junior”, що проходить в Італії. Кожна область України має обрати одного виконавця, який потрапить на національний етап у лютому наступного року . Учасників відбору шукали у всіх районах Харківщини, запевняють організатори.

Галина Нагорна – медіа-координатор проекту “Яскраві діти України”

З цього року ми їздимо по всіх областях в такому форматі і шукаємо дітей, які зможуть в національному відборі позмагатися за право представити всю Україну.

Ім’я представника Харківщини на національному етапі конкурсу стане відомо завтра. Концерт розпочнеться о 3-1 годині дня на головній сцені ХНАТОБу. (

Діана Корсун