Завтра призовники з Харкова поїдуть до війська

Проводи юнаків для проходження служби в армії відбудуться 10 жовтня в районі Сортувальні,-  інформація з офіційного сайту Харківської міськради із посиланням на регіональний медіа-центр  Міністерства оборони України.
Планується, що проводити юнаків до армії прийдуть голова Харківської обласної організації ветеранів ВВВ, Герой Радянського Союзу Сергій Остащенко, начальник Харківського військового гарнізону полковник Олексій Середа, представники православного духовенства, батьки.

До складу першої команди осінніх призовників увійшли хлопці, які служитимуть в Окремому полку Президента України (Київ). До завдань військовослужбовців цього полку належать, зокрема.  участь у військових парадах, зустріч іноземних делегацій, забезпечення урочистостей біля військових меморіалів та захист особливо важливих об’єктів держави.

На початку урочистостей відбудеться святковий мітинг. Після цього військовослужбовці з розвідувальної роти 92-ї окремої механізованої бригади (Чугуїв), курсанти Харківської академії внутрішніх військ МВС та воїни-прикордонники продемонструють свій професійний вишкіл.

Захід почнеться о 9:45 на Збірному пункті Харківського обласного військового комісаріату (вул. Котлова, 205).