Заробітна плата на Харківському плитковому заводі до кінця року збільшиться в середньому на 1 000 гривень, губернатор Харківщини Юлія Світлична

Підвищення зарплати промисловців області до кінця року, в середньому на 1 000 гривень, пообіцяла сьогодні губернатор Харківщини Юлія Світлична працівникам Харківського плиткового заводу. На підприємстві побували наші кореспонденти та дізнались яка зарплата у робітників зараз і куди продають готову продукцію. 

плитковий завод

 

Рік працює на Харківському плитковому заводі 23-річний Андрій. Він прийшов на вакансію робітника, а за 4 місяці став старшим майстром. Тож і зарплатню отримує вищу – 9 000 гривень, розповідає молодий чоловік .

Андрій Удь, робітник ПАТ “Харківський плитковий завод”

Рабочий день начинается в 6.45, 5-ти дневный рабочий день до 15.45, в пятницу до 14.30, делаем керамогранит на поточную линию, новая линию в июне открылась прошлого года.

Харківський плитковий завод експортує свою продукцію до 26-ти країн світу, в основному – до Німеччини, Франції та Великобританії. Робітники працюють на новому обладнанні європейського зразку. Та найбільше їх турбують соціальні гарантії.

Валентин Шеветовський, директор ПАТ “Харківський плитковий завод”

Рост социальных стандартов возможен только при увеличении промышленности труда, в настоящее время, так как мы договаривались с областной администрацией зарплата достигнет 7800 грн в месяц на одного сотрудника, у нас очередь на предприятие.

Подивитися як працює плитковий завод, поспілкуватися з його робітниками та перевірити виконання домовленостей про підвищення соцстандартів приїхала губернатор Харківщини Юлія Світлична. Вона пообіцяла, що до кінця року середня заробітна плата на заводі зросте на тисячу гривень. Аналогічні завдання з підвищення соцстандартів стоять і перед керівництвом інших промислових підприємств регіону, зазначила Світлична.

Юлія Світлична, голова ХОДА

На всіх гігантах підприємствах до кінця року заробітна плата зросте, а це майже 15 тис харків’ян. У нас домовленість, що це підвищення повинно бути стабільним кожного року.

До зони уваги обласної адміністрації потраплять не лише заводи-гіганти, а й інші підприємства – переробної промисловості та машинобудувальні.

 

Ірина Клименко