Заради подолання безробіття роботодавці пропонують обмежети імпорт в країну

Роботодавці України знають способи скорочення безробіття. Головне, запевняють експерти, забезпечити найкращими умовами для розвитку малий та середній бізнес та  обмежити участь іноземних імпортерів у тендерах.

Кожен 5-тий молодий українець – безробітний. Водночас у світі не мають роботи близько 200 мільйонів. Аби покращити ситуацію, необхідно забезпечити зростання економіки – вважаютьу Федерації роботодавців. Для цього треба обмежити ввезення імпортних товарів. Також роботодавці України запропонували владі під час держзапівель пріоритет надавати вітчизняним виробникам.

Натомість, прем’єр-міністр Микола Азаров запевнив представників Федерації – змінити ситуацію збираються за рахунок програми імпортозаміщення.
Наступний крок, запевняють у Федерації роботодавців, підтримка малого та середнього бізнесу. Адже  у більшості європейських країн за останні 5 років 80% нових робочих місць були створені саме цими підприємствами. Головне – не заважати розвиткові, запевняють у Федерації. Адже як може вижити бізнесменам, якщо їх майже не щодня перевіряють.

Щоб вирішити проблему з ПДВ, уряд після 1-го січня випустить облігації. За словами Миколи Азарова – це своєрідна необхідність, адже в країні немає повноцінного ринку цінних паперів.

За матеріалами УТР