Загрози населеним пунктам немає – ДСНС про лісову пожежу на Красноградщині (відео, оновлено)

Станом на 7-му ранку 23-го вересня рятувальники стримують пожежу в Красноградському лісництві. Верхова пожежа ліквідована. Горить хвойна підстілка на площі біля 70 га Загрози населеним пунктам немає, – повідомили в обл.управлінні ДСНС.

красноград6

Протягом дня за допомогою гелікоптера ДСНС МІ-8 було здійснено 16 скидів води.

Нагадаємо, 22-го вересня, опів на першу годину дня надзвичайники отримали інформацію про пожежуу Красноградському лісництві в районі населених пунктів Мартинівка, Наталіно та Добренька.

красноград5

На гасінні пожежі задіяні підрозділи ДСНС (29 відділень) на автоцистернах, 3 автоцистерни лісгоспу, 2 автоцистерни та 2 одиниці пристосованої для цілей пожежогасіння техніки добровільних протипожежних формувань підприємств Красноградщини, а також 200 чоловік особового складу ДСНС та 25 працівників лісгоспу. Також до місця пожежі направлені 60 курсантів та 10 офіцерів Національного університету цивільного захисту України.

Вчора лісова пожежа поширилась на площу близько 70 га (з них приблизно 50 га верхової пожежі) і охопила 126-й, 127-й, 156-й та 118-й квартали лісового масиву. Цьому сприяла вітряна погода.

О 17:20 до місця події вилетів пожежний літак АН-32. О 17:35 він здійснив перший скид води.

Силами ДСНС спільно з райдержадміністрацією Красноградського району врятовані 2 житлових будинки у с. Мартинівка. З села евакуювали 8 мешканців.