Забезпечення захисту населення під час проведення Єврочемпіонату з футболу

Служби, які будуть забезпечувати захист населення під час Єврочемпіонату готові, та не зовсім. Англійської мови і тисячної кількості – замало. За словами віце-губернатора Валентина Дулуба, працівники ДАІ мають бути готові до великого напливу гостей чемпіонату, та вивчити основні маршрути перевезення фанів. Про це йшлося на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

На головній фан-зоні ЄВРО 2012 площі Свободи під час проведення фінальної частини Єврочемпіонату за громадським порядком стежитимуть майже тисяча правохоронців – плюс – онлайн-нагляд. Камери на головній площі Харкова вже скоро почнуть встановлювати. А у місцях розміщення офіційних делегацій – правоохоронці чергуватимуть цілодобово. Про це повідомив начальник обласного відділу “ЄВРО 2012” МВС Микола Куров.

Микола Куров, начальник обласного відділу ЄВРО 2012 ГУ МВС України

В местах перебывания официальной делегаций УЭФА. Нами разработаны расчеты силы средств по обеспечению порядка и безопастности. Мы берем под круглосуточную охрану эти объекты.

Якщо звичайні міліціонери англійську вивчили і до старту готові, у працівників ДАІ завдання складніше – аби фанати вчасно були доправлені до стадіону треба відпрацювати чіткі маршрути, та бути готовими до великого напливу транспорту, запевнив віце-губернатор Валентин Дулуб.

Валентин Дулуб, перший заступник голови ХОДА

Засекал ли кто-либо время – успеет ли этот автобус приехать, привести болельщиков на Металлист, поехать на паркинг там на стоянку и хватит ли на это время, чтоб привести и болельщиков и потом их в этих пробках, во время проведения ЕВРО 2012 вернутся на паркинг и потом назад вернутся за болельщиками. Это вобщем я вам скажу, это рискованое занятие.

Аби врегулювати транспортний потік до ЄВРО облаштують спеціальні паркінги. Зараз фахівці розробляють місця їхнього розміщення. Переконані, вони мають усунути скупчення транспорту.

Василь Хома, заступник олови ХОДА

Мы не должны переполнить город Харьков. Не создать здесь проблемы. Потому что потом будет поздно разруливать все транспортные потоки.

Леся Кочержук