За рік надходження іноземних інвестицій у Харківську область збільшилося в 10 разів – губернатор

Процес децентралізації для Харківщини вже дав можливість збільшити бюджети. Майже в 2 рази збільшився бюджет розвитку – до 4,5 мільярда гривень. Це надало можливість спрямувати додаткові кошти на реалізацію інфраструктурних проектів. Про це губернатор Харківщини Юлія Світлична повідомила сьогодні, 20-го березня, під час 5-го засідання Ради регіонрозвитку під головуванням Президента України.

Юлія Світлична наголосила, що, окрім фінансової децентралізації, на економічний розвиток регіону суттєво впливає розширення міжнародного співробітництва.

«Харківщині вдалося налагодити плідну співпрацю з міжнародними партнерами. За їх підтримки в регіоні запроваджено низку нових проектів для розбудови соціальної й гуманітарної сфер та інфраструктурних об’єктів. Цього року ми плануємо залучити біля мільярда гривень від наших міжнародних партнерів, – повідомила Юлія Світлична. – Стосовно іноземних інвестицій також можу сказати, що стабілізація безпекової ситуації в області, а також реалізація економічних програм, надали можливість у 10 разів збільшити надходження іноземних інвестицій у Харківську область у 2016 році по відношенню до 2015-го».