За півроку аудитори Харківщини забезпечили відшкодування втрат майже на 23 млн.грн.

Аудитори Харківщини протягом січня – червня 2017-го  року забезпечили відшкодування втрат на суму 22,8 млн.грн. 

гривні багато

За інформацією прес-служби “Північно-східного офісу Держаудитслужби”, в ході позапланових перевірок та моніторингу закупівель без виходу на об’єкти контрол, попереджено витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг шляхом відміни торгів та розірвання укладених договорів на суму 179,1 млн гривень.
За результатами державного фінансового аудиту окремих господарських операцій, який проводився на 3-х суб’єктах господарювання аудитори унеможливили незаконне та неефективне витрачання державних ресурсів на суму 0,5 млн грн. За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 153 особи, до дисциплінарної та матеріальної – 49 осіб,  3-х посадовців звільнили.
До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 25-ти випадках застосовано фінансові санкції, а саме – призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог щодо повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.
Щоби повністю відшкодувати втрати фінансових і матеріальних ресурсів, до суду пред’явлено 6 позовів на суму 3,1 млн грн; перед органами прокуратури, об’єктами контролю або органами управління об’єктів контролю ініційовано пред’явлення 46-ти цивільних позови.
На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 27-ми контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 22 досудові розслідування та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.