За незаконними посівами маку та конопель – пильнують з неба і землі

Пильнують з неба і з землі. З 21 травня на території Харківської області проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель. У боротьбі з наркотиками міліціонери використовують навіть авіацію.

 

Для здійснення роботи щодо виявлення і знищення нелегальних посівів наркомістких рослин, працівники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України в Харківській області використовують авіацію.

Ігор Сенчук, полковник міліції

Сотрудниками управления по борьбе с незаконным оборотом наркотиков втечении лета было осуществлено на самолете АН-2 облёт территории Лозовского, Харьковского, Змиевского районов.

Під час таких обльотів було виявлено незаконні посіви наркомістких рослин, у результаті чого знищено майже 16 тисяч кущів маку та конопель.

Ігор Сенчук, полковник міліції

Начало проведения данных мероприятий, сотрудниками было установлено около 110 незаконных посевов, фактов из которых из которых 97- это факт посева конопли и 13 фактов мака.

З незаконного обігу було вилучено більше півтори тонни наркорослин. За цими фактами порушено кримінальну справу за статтею – “Посів або вирощування снотворного маку чи конопель”, складено адміністративні протоколи.

 

Юлія Поколодна