За місяць у харківському притулку знайшли господарів для 50 тварин

Близько 40 собак і 15 кішок прилаштували за останній місяць фахівці КП «Центр поводження з тваринами», –  повідомила головний лікар притулку Олена Лаптій під час науково-практичної конференції «Безпритульні тварини – ветеринарна, медична та соціальна проблема України. Методи вирішення» в Харківській державній зооветеринарній академії.

собака

Після конференції її учасники із Сум, Миколаєва, Черкас, Луцька, Сєвєродонецька відвідали міський КП «Центр поводження з тваринами». Там для них провели екскурсію, показали ветеринарну клініку, пересувний веткабінет, ознайомили з умовами, в яких утримуються тварини. Останні новини притулку – переведення роботи клініки на цілодобовий режим і придбання аналізатора ІФА (аналіз крові на гормони і віруси).

Заступник директора КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» Євген Колтунов разом із колегами вперше відвідав харківський центр. У Сєвєродонецьку також планують відкрити притулок, тому зараз місто переймає досвід і практики.

«Я був у кількох українських притулках для тварин, і сьогодні харківський став одним із еталонів. Дуже гарне проектування, вдале розташування, впорядкований, вольєри поставлені вдало. Як людина, яка цим займається, можу поставити проектувальникам п’ятірку. Кілька моментів візьмемо собі в роботу. Наприклад, готель для тварин. Один блок вольєрів у нашому майбутньому притулку можна було б відвести під готель. Притулок – це об’єкт соціального значення, але добре, якщо він ще й сам зможе заробляти для свого розвитку і поліпшення умов утримання тварин», – сказав Євген Колтунов.

Зазначимо, що зараз у притулку перебувають близько 100 собак і 80 кішок, які пройшли карантин і шукають нову домівку.