За кілька годин ВНЗ оприлюднять списки абітурієнтів, які зараховані “на бюджет”

Сьогодні, 1-го серпня, виші України оприлюднять списки абітурієнтів, зарахованих на бюджет. З даними Міносвіти, списки з’являться о 18:00  на сайті vstup.info та на сайтах ВНЗ. Крім того, ця інформація буде розміщена в електронних кабінетах вступників.

приймальна комісія

Списки мали оприлюднити сьогодні ще о 12:00, проте нині приймальні комісії ще перевіряють правильність внесених даних. Адже за інформацією Міносвіти, наприкінці минулого тижня виявлені масові випадки необґрунтованого присвоєння приймальними комісіями сільського коефіцієнту. Зокрема, відомство виявило чималий список шкіл, які не знаходяться у сільській місцевості, але випускникам яких приймальні комісії присвоїли відповідний коефіцієнт.

Відтак, у ВНЗ мають завершити усі перевірки та внести коректні дані в систему. Також нагадаємо, що ті абітурієнти, які пройшли на бюджет, повинні надати оригінали документів до 5-го серпня. Їх зарахування на ці місця проводиться не пізніше 12:00 7-го серпня. До 18-го серпня відбуватиметься переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.