За чесну конкуренцію!

Провідний інтернет провайдер Харківщини – компанія Макснет – поскаржилась до Антимонопольного комітету на компанію, що, за переконанням макснетівців, незаконно використовує їх ліцензійний знак.

 

“Макснет” роками та якістю роботи заслуговував на повагу та довіру клієнта. Це одна з перших компаній на Харківщині, що розпочала надавати послугу підключення до інтернету. Нечесні на руку конкуренти, кажуть топ-менеджери бізнес-стуктури, незаконно та у корисних цілях використовують ліцензійний знак Макснету. Йдеться про створення компанії з подібними логотипами та назвою. Ані ліцензіі, ані дозволу на надання послуг у клона Макснету немає.

Олена Бурнаєва, заступник директора з питаннь розвитку ТОВ “Макснет”

Услуга предоставляется при наличии лицензии. У них не будет и нет лицензии. У них не будет и нет её. Если вы зайдёте на сайт национального совета, то такого провайдера как ООО, я даже не знаю как их назвать и не существует вообще!

Сергій Гладкий, заступник директора з питаннь зовнішніх зв’язків компанії “Макснет”, каже – такі дії конкурентів – поза законом. Компанія “Макснет” має ліцензійну назву і будь яка співзвучність у назві, чи-то схожість логотипів – протизаконна. Адже, потенційні абоненти будуть звертатися до компанії – конкурента. Аби вберегти своїх клієнтів від помилки, в компанії Макснет працює служба підтримки.

Сергій Гладкий, заступник директора з питаннь зовнішніх зв’язків ТОВ “Макснет”

Есть официальный сайт компании Макснет, большое количество баннеров развешено по городу, а там телефон- 7209720. Это телефон многоканальной линии куда можно звонить в любое время, и там чётко дадут все пояснения – где настоящий Макснет, а где клоны, подделки.

Представники компанії Макснет вже звернулися зі скаргами до Антимонопольного комітету. Не виключають, що правди шукатимуть і в суді.

 

Олексій Кулаков