“З відкритим серцем” – 24-го вересня у Харкові відбудеться перша виставка безпорідних собак

Виставка безпорідних собак і безліч номінацій, що не лишать без нагород Ваших чотирилапих улюбленців, що не можуть похизуватись породистістю! Організатори дійства, спільнота “З відкритим серцем” обіцяє справжній родинний уік-енд – веселий та душевний.

собака2

До участі запрошуються господарі разом з безпородними собаками, або улюбленцями, що досі не брали участь в змаганні. Переможця виставки організатори обіцяють обрати за результатами глядацького голосування. Також організатори кажуть – підготували програму так, щоб і дітям, і батькам, і чотирилапим улюбленцям було весело. Окрім виставки собак, будуть різноманітні майстер-класи та конкурси. Відбудеться сімейний уік-енд у парку Перемоги на Салтівці 24-го вересня. Початок – о 10-й годині ранку.

Петро Полященко – кінолог, організатор заходу

Можно посетить зоны мастер-классов как для собачек, так и для детей, для взрослых. Будут показательные выступления, мастер-классы, будут показательные выступления, аниматоры, аквагрим. То есть мы хотим сделать максимально насыщенное мероприятие, чтобы отдохнула вся семья, начиная от четвероногого друга, до мамы, папы и детей.

Діана Корсун