Юні харків’яни змагаються за право представити Україну на «Sanremo Junior» (відео)

Юні співочі таланти з Харківщини мають шанс представити Україну на світовому рівні.

сан ремо

Передфінальний перегляд обласного етапу Національного конкурсу дитячої творчості «Sanremo Junior — Україна” відбувся у Харкові. Влітку пройшли кастинги і з усіх куточків області обрали 36 кращих представників. Це солісти-вокалісти та дитячі художні колективи, які співають у різних жанрах – джаз, народний, естрадний та академічний вокал.

Євгенія Дубовая, вокальний тренер проекту “Яскраві діти України”

Наша цель – найти детей,которые не имеют возможность участвовать в популярных проектах,хороших конкурсах,поэтому наша цель – из сел,где нет никакой культуры,найти детей дать им развитие потому,что мы уже нашл мальчика из села,область пока не буду называть и поет он таким красивым голосом,безумно и таким образом, мы даем ему дорогу в более светлое и красивое будущее.

На перегляді учасники співали по 2 пісні, а журі обрали одну для фінального відбору. Вік учасників від восьми до чотирнадцяти років, більшість з них – дівчата. Ось 7-річна представниця Мерефи Мар’яна Гамаль. Дівчинка – неодноразова переможниця українських та міжнародних змагань з естрадного вокалу. Не зважаючи на біль у горлі юна співачка продемонструвала усю свою майстерність.

Мар’яна Гамаль,учасниця конкурсу

У меня сегодня образ кокетки и я как всегда у меня горят глаза,                 улыбка есть, танец есть,все есть, с горлышком чуть проблемы,но ничего я стараюсь быстрее выздороветь

Анатолій Бабічев, заст. голови ХОДА

В деяких регіонах регіони обирали дитину і відправляли на всеукраїський етап, тобто просто кастинг проходили, ХОДА вирішила провести більш демократично, щоб були участники зі всіх міст і сел області, щоб відібрати з них достойного, обирати буде журі, а це не одна людина, а колектив ,тому оберуть достойного переможця

Кращого співака від Харківщини оберуть 10-го жовтня на фінальному відборі. У лютому переможець представлятиме Харківську область у Києві. А вже абсолютний переможець національних змагань матиме право взяти участь у міжнародному конкурсі «Sanremo Junior» в березні 2018-го року.

Євгенія Дубовая, вокальний тренер проекту “Яскраві діти України”

Это мирового класса конкурс,где приезжают дети со всего мира и поют с оркестром, поэтому “Яскраві діти України” подговатливает изначально победителя, мы также приезжаем с оркестром,поэтому сегодня то,что вы услышите-это под минус,а когда приедем на 10 в оперное-это будет с оркестром,который собран в Киеве.

Ірина Клименко