Японія планує поставити обладнання для обласного військового госпіталю

Японія готова реалізувати на території Харківщни новий проект. Про це повідомив радник-міністр Посольства Японії в Україні Мічіо Харадою під час зустрічі з головою ХОДА Юлією Світличною.

япония готова

«Це постачання обладнання в Харківський обласний госпіталь», – сказав заступник глави місії, радник-міністр Посольства Японії в Україні.

Юлія Світлична, своєю чергою, сказала що Харківська область готова брати участь у продовженні реалізації проекту з енергозаміщення та взяти участь у програмі Уряду Японії, що стосується сфери екології.

Вона запропонувала представнику Посольства Японії в Україні розглянути варіанти реалізації програм у сфері освіти та науки – зокрема, можливості підвищення кваліфікації харківських викладачів і студентів – у тому числі з вишів, які готують фахівців у сфері IT.

«У нас є подібна ініціатива у сфері медицини: студенти, які зараз навчаються в Харківському медичному університеті, відвідують Японію та японський університет», – відповів Мічіо Харада.

Він також повідомив, що під час візиту до Харківської області планує провести зустріч з представниками компаній, що працюють у сфері IT.

«Посольство Японії докладає максимальних зусиль для того, щоб поширити інформацію про Харківську область у нашій країні, – повідомив радник-міністр Посольства Японії в Україні. – У нас є пропозиція наступної весни запросити представників японських компаній до Харкова, щоб вони могли побачити, які можливості тут є».