Вибори на Харківщині будуть максимально відкритими та демократичними – міжнародних спостерігачів запевнив губернатор Михайло Добкін

Канадські міжнародні спостерігачі вже прибули до Харкова. Вони будуть слідкувати за виборчим процесом. У п’ятницю з ними зустрівся голова облержадміністрації Михайло Добкін. Під час зустрічі губернатор зазначив, що головне для Харківщини провести ці вибори максимально відкрито і демократично.

 

Харківська область готується до парламентських виборів. За виборчим процесом слідкуватимуть спостерігачі з Канади. Для прозорості виборів робиться усе можливе, запевнив іноземних гостей губернатор Михайло Добкін.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Внимание многих международных институтов приковано сегодня к Украине. И мы четко понимаем, что дальнейшая наша интеграция в европейское сообщество напрямую зависит от проведения избирательной кампании. Президент Украины неоднакратно ставил задачу всем ветвям власти провести выборы организовано, прозрачно, честно.

Під час зустрічі голова обласної ради Сергій Чернов повідомив канадських спостерігачів про те, що кожна політична сила має майданчик для висловлення власної позиції і майбутні вибори пройдуть прозоро.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

Відкритість, прозорість, це, як-то кажуть, наш внутрішній стан і наше життя. Крім того, що сесії йдуть у прямому ефірі вже многолітня практика транслювання пленарних засідань в режимі он-лайн.

За ходом голосування можна буде слідкувати в режимі он-лайн. На всіх виборчих дільницях Слобожанщини будуть розміщені відеокамери, про це повідомив заступник голови ХОДА Василь Хома. Наразі, на дільницях проходять ремонти, їх забезпечують усім необхідним. Також на дільницях не вистачає великих урн для голосування. Зараз це питання знаходиться на контролі. За виборчим процесом канадські спостерігачі слідкуватимуть до кінця виборів, після чого складуть відповідний звіт. До України ж вони приїхали на запрошення глави держави Віктора Януковича.

 

Світлана Слободян