Вступники можуть переглянути інформацію про зарахування до вишів у своїх електронних кабінета

В електронних кабінетах вступників з’явилась інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, – повідомили в ХОДА із посиланням на Міносвіти.

рука комп

Незабаром ця інформація  буде оприлюднена також на сайті vstup.info та на інформаційних ресурсах вищих навчальних закладів.

За інформацією МОН, отримали відповідні рекомендації 60 тис. 928 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12:00 5 серпня. Їхнє зарахування проводиться не пізніше 12:00 7 серпня. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах ВНЗ або звернувшись до відповідних приймальних комісій.

«Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників – діти загиблих воїнів АТО та діти Героїв Небесної Сотні, діти воїнів АТО, учасники бойових дій АТО, – зазначають у міністерстві. – Абітурієнти, що вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо  вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесуть вчасно оригінали потрібних документів».

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися до приймальних комісій або ж до ДП «Інфоресурс» та МОН.