Всі служби Харківської області готові до роботи в умовах низьких температур

 

Міністр регіонального розвитку Анатолій Близнюк, візит якого до Харкова як раз припав на морозну погоду,  високо оцінив готовність  області до морозів. Сьогодні відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва.

Під час наради розглядалося питання забезпечення життєдіяльності в зв’язку з погіршенням погодних умов. В нараді також взяли участь , харківський губернатор   Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, а також  заступники голови області та керівники структурних підрозділів і комунальних підприємств.
Як повідомив Андрій Клюєв, за прогнозами гідрометеоцентру протягом наступних десять днів очікується дуже холодна, переважно без опадів погода. Мінімальна температура повітря досягатиме вночі двадцять шість градусів морозу, у східних, центральних та північних областях з першого по п’яте лютого можливе пониження температури до тридцяти трьох градусів нижче нуля. Послаблення морозів та короткочасний сніг за попередніми розрахунками очікується після сьомого  лютого.
В таких складних умовах необхідно забезпечити безперебійну роботу усіх галузей і сфер економіки, щоб забезпечити життєдіяльність країни. Це стосується постачання тепла, електроенергії, газу, води, забезпечення продуктами харчування, роботи транспортних засобів, надання медичної допомоги тощо, – підкреслив Андрій Клюєв.
Під час селекторної наради віце-прем’єр дав низку відповідних доручень. Зокрема, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту доручено ввести канікули в загальноосвітніх навчальних закладах з тридцятого січня у разі зниження температури до  двадцяти  градусів морозу .