Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування пропонує селянам та городянам виносити на розгляд власні програми вирішення наболілих питань

 

Щоб програми були правильно створені, для органів місцевого самоврядування сьогодні провели інструктаж.

Якщо просити на спільну справу – фінанси знайдуться. Для місцевого самоврядування отримати гроші на вирішення проблем своєї громади цілком реально. Тільки подавати питання треба у вигляді програми – учасниці Всеукраїнського конкурсу проектів  розвитку місцевого самоврядування. За словами керманичів Державного фонду сприяння , таким чином встановлюється  прямий звязок між державою і регіонами.

Олена Тертишна, перший заступник голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядування в Україні

Всеукраїнський конкурс програм і проектів розвитку місцевого самоврядування є найефективнішим державним механізмом інвестування державних коштів в розиток територіальних громад.

Двісті тисяч гривень. Саме така сума необхідна селищу Новопокровка для впровадження альтернативних видів опалення. Всеукраїнський конкурс- це реальна можливість реалізувати корисні і амбітні плани .

Володимир Подколзін, Новопокровський селищний голова

Вопросы из теплоснабжением. как бы есть перспектива. Попробумь поучаствовать, вот во всех етих програмах, ну хотя бы в одной из етих програм теплозбереження и по дому культуры либо по детскому садику.

З минулого року Харківщина у цьому конкурсі безперечний лідер. Від неї надходять Проекти з енергозбереження, покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я та дитячих садочків.    Цьогоріч -також найактуальнішими залишаються питання соціального характеру.

Людмила Немикіна, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету

Энергоcберегающие проблемы, замена окон, замена отопления – и таких проектов не мало, порядка 20%, и порядка 20% представляют проекты улучшения материально-технического сотояния и объектов здравоохранения, и объектов культуры, и детских садов, и школы.

Микола Тітов, перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

На санацію водогону сільського, вуличне освітлення, енергозберігання, бо ми маємо в садках, школах, будинках культури застарілу технологію, вікна, які продуваються і просвітлюються .

Не забули харків’яни за побутовими проблемами і про культуру: на реалізацію удосконалення інфрастуктурного забезпечення, розширення напрямків діяльності музею Григорія Сковороди, що на Харківщині, з скарбниці фонду виділили півтора мільйона гривень. У майбутньому він має стати одним із важливих туристичних обєктів не тільки Слобожанщини, а й України.

Леся Кочержук