Вранці біля пам’ятника Шевченку вшанували День Гідності та Свободи (відео)

З нагоди Дня Гідності та Свободи вранці до пам’ятника Тарасу Шевченку прийшли покласти квіти учасники харківського Євромайдану, обласні владники, представники силових структур області, громадськості та духовенства.

На переконання губернатора Харківщини Ігоря Райніна, День Гідності та Свободи – одна з найважливіших пам’ятних дат для сучасної України.

“Два роки тому почалися події, які перевернули Україну. Вони змусили весь світ дивитися на нас іншими очима, захоплюватися нашим духом, волелюбністю і мужністю. Ми зобов’язані шанувати пам’ять людей, які віддали своє життя за те, щоб ми жили у вільній європейській країні. Я можу запевнити, що в Харківській області учасники Революції Гідності ніколи не будуть забуті. У місті вже з’явилася площа імені Героїв Небесної сотні. Зараз обговорюється питання про те, що на ній повинен бути встановлений пам’ятний знак. Крім того, ми будемо дбати про сім’ї кожного із загиблих хлопців. Але найбільшою вдячністю героям як від людей, так і від влади буде Україна, яка йде демократичним шляхом розвитку”, – цитує губернатора сайт ХОДА.