Вперше в Харкові запрацював літній професійно-орієнтаційний табір для школярів «У світі професій»

Вперше на базі Харківського міського центру зайнятості запрацював літній професійно-орієнтаційний табір «У світі професій» для школярів. Групи дітей формуються щотижня. Заняття у таборі безкоштовні, тричі на тиждень, з 9:00 до 17:00.

професии

У вівторок для дітей проводиться екскурс по Харківському міському центру зайнятості, презентуються вакансії на пристрої «Touch Screen», за допомогою багатофункціонального «Барометру професій»демонструється ситуація на  ринку праці. Фахівці центру зайнятості проводять тренінг «Світ професій» та психологічне тестування. Діти дізнаються про свої сильні сторони, визначають якості, які потрібно розвивати; розглядають професії, на які необхідно звернути увагу, та професії, які категорично не підходять.

На четвер – екскурсії на підприємства м. Харкова для ознайомлення з виробничим процесом.

У п’ятницю на школярів чекає психологічне тестування за методикою АРМ «ПрофКонсультант», яке допоможе визначити особисті схильності до певних видів професійної діяльності, професійну мотивацію – глибинні професійні інтереси і цінності; структуру інтелекту – рівень розвитку інтелекту (IQ) і структуру здібностей.

Щоб відвідати літній професійно-орієнтаційний табір «У світі професій» потрібно попередньо зателефонувати за номерами(057) 728-40-41, 099 005-58-13, 066 934-10-99 або написати на e-mail: gcz.activ@khcz.gov.ua.

Харківський міський центр зайнятості розташований за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А (ст. метро «Київська»).

Професійно-орієнтаційний табір «Світ професій» працюватиме до серпня включно.