Восени в Росії чекають на Віктора Януковича

Зі змістом стратегічного російсько-українського партнерства визначились напередодні глави держав, коли Володимир Путін приїжджав на перемовини до свого українського колеги Віктора Януковича , а також взяв участь у засіданні міждержаної російсько-української комісії.Президенти підписали декларацію . В документі визначились із метою партнерства та механізмами реалізації.Обидва президенти солідарні- підгрунтям міждержаної співпраці будуть взаємний зиск та прагматизм.
Віктор Янукович Президент України
мы призваны ускорить столь необходимую модернизацию национальных экономик, повысить конкурентноспособность наших экономик на мировых рынках . я убежден, что уже в ближайшее время необходимо осуществить общие проэкты в авиастроении- и для этого уже проделана необходимая работа, космос, транспортной инфраструктуры

Під час засідання комісії обговорили тй розширення правових засад перебування чорноморського флоту в Криму. Володимир Путін запевнив- Україна є, лишається і буде важливими та принциповоим партнером для розбудови співпраці. І справа не лишень у взаємовидному економічному співробітництві.

Володимир Путін Президент Російської Федерації
другим важным аспектом является гумманитарная составляющая – это язык, культура и культурный обмен в самой широкой составляющей этого слова. не стоит, наверное, в этой аудитории говорить , с каким уважением и интересом Россия относится к украинской культуре, языку . у нас сколько? три миллиона украинцев живет в России

А от планів щодо перегляду газових угод в порядку денному засідання цього разу не було. Натомість , Путін такого розвитку подій не виключає та й нагода буде.  Офіційні візити перших осіб – складова декларації про стратегічне партнерство .Тож, вже восени Віктор Янукович поїде до Росії . В наступному році в Україні знову чекають на Володимира Путіна . З точними датами візитів, наразі, визначаються.