Вони співають і танцюють так що рідне місто й область пишаються

Вони співають і танцюють так що рідне місто й область пишаються. Кращим учням шкіл естетичного виховання вручили іменні стипендії “Надія Слобожанщини”. Серед юних талантів – лауреати Міжнародних та Всеукраїнських, конкурсів та фестивалів.

 

Для Марії Кондратенко, музика- це сенс життя. Дівчинка з 4-х років займається в музичній школі, і наполегливо працює над розвитком свого таланту. Вона не збирається зупинятися на досягнутому, 8 років у музичному закладі з кожним заннятям посилюють любов до творчості.

Марія Кондратенко, стипендіатка

Я занимаюсь там вокалом, сольфеджио, актёрским мастерством, фортепиано. Мне очень нравится там учиться. Я люблю петь. В дальнейшем я хочу стать артисткой, певицей.

Світлана Агапова протягом багатьох років веде у юних дарувань театральне мистецтво, каже що акторство та сценічна мова, потрібна у всіх видах творчої діяльності.

Світлана Агапова, викладач сценічної мови

Естественно, если ты увлекаешься этим предметом, значит ты это передашь и детям. По этому дети у нас с удовольствием читают, играют в спектаклях, ну вобщем, живём весело.

Заступник голови харківської облдержадміністрації Євген Савін має надію на те, що премія надихне школярів на нові творчі досягнення.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Никто не знает, какая вас завтра ждёт судьба. То ли вы завтра будете инженерами, то ли вы завтра будете докторами. Я надеюсь, выбрав путь учебы в музыкальных школах, школах эстетического воспитания, домах творчества. Вы всё-таки свой талант примените в искусстве, в музыке, в пении.

Урочисте свято завершилося концертом стипендіатів, на знак подяки за визнання їхнього таланту.

 

Юлія Поколодна