Волонтери 2012 отримали грамоти та похвальні листи

ЄВРО закінчилося – волонтери лишилися. На березі Журавлівського гідропарку добровольці влаштували собі свято та активний відпочинок. Звісно згадували і про іноземних гостей, яких вцілому розуміли, але не знали що сказати у відповідь.

 

Більше тижня тому іноземні туристи залишили місто, тепер і волонтери, нарешті мають час перепочити. Свій черговий зліт вони влаштували у Журавлівському гідропарку. В основному говорили про ЄВРО, яке залишило найяскравіші враження.

Андрій Ковальчук, волонтер

В аєропорту я стоял, и ребята португальцы очень весело уезжали. Было настолько громко, настолько шумно. Они выиграли матч, были очень довольны собой и хотели с нами этим поделиться. Мы стояли не возмутимыми, но это сложно было сделать, не подавали вида, что мы рады.

На Журавлівці цього разу зібралося близько півтисячі активістів. Більшість – переможці та лауреати конкурсу Волонтер 2012. Грамотами та похвальними листами їх нагороджував заступник Харківського міського голови з питаннь сім’ї, молоді, спорту та підготовки ЄВРО 2012 Олександ Попов.

Олександр Попов, заступник Харківського міського голови

На ЕВРО волонтерское движение получило мощный толчок, то есть ребята поняли насколько это интересно, что волонтер может быть полезен для города.

Як зазначив Олександр Попов, відгуки іноземців про роботу волонтерського руху були причудові, хоча не обійшлося без ложки дьогтю. Мовний бар’єр, не зважаючи на інтенсивне навчання, подолати трохи не вдалося.

Марія Неонетта, волонтер

Я знаю момент, что наши волонтёры не могли отвечать, они понимали, но не могли сказать, потому что не знали. Вот это был, да, нюанс!! А так было всё ясно и понятно. Те, кто знает на уровне среднего английского языка можно свободно дать консультацию любому иностранцу.

Організація Харківських волонтерів свою місію на ЄВРО виконала майже на відмінно – так вважають і харків’яни і іноземні гості. Адже сухими консультаціями молодь не обмежилася і забезпечила вболівальникам справжній теплий прийом.

 

Юлія Поколодна