Волонтер та кореспондент ОТБ Микола Шлапак став заслуженим журналістом України

Указом Президента України Петра Порошенка нашому кореспонденту Миколі Шлапаку присвоєне почесне званння “Заслужений журналіст України”.

Миколу відзначили з нагоди профсвята та, як йдеться в указі, за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.

Від самого початку АТО на сході країни Микола Шлапак став ініціатором допомоги вимушеним переселенцям, які знайшли прихисток на Харківщині. До благодійної акції долучились співробітники телерадіокомпані, небайдужі жителі області, а також підприємства та організації.

Традиційними стали і поїздки безпосередньо до зони АТО. Кореспонденти ОТБ Микола Шлапак та Євген Утятников більше 30-ти разів доставляли гуманітарну допомогу на позиції наших бійців та мирним жителям Донбасу. Результатом цих поїздок стала не лишень підтримка тих, хто наразі потребує допомоги, а й інформування глядачів регіональних філій НКТУ(ред. – на той час ОДТРК) про ситуацію на Донбасі, як кажуть, з перших вуст. Задля цього були здійснені інтернет-трансляції за участі бійців добровольчих батальйонів, українських військовослужбовців, жителів міст і селищ Донеччини та Луганщини, а також  представників органів місцевого самоврядування.

Крім того, Микола Шлапак та Євген Утятников брали участь у висвітленні перебігу виборчого процесу на Харківщині. 25-го жовтня у рамках випусків новин “Сьогодення” відбулись кілька stream-трансляцій з виборчих дільниць Харківського району.