Водій напідпитку, що кермував вантажівкою, ледь не спричинив ДТП у центрі Харкова (відео)

Близько 10-ї вечора 13-го червня, харківські патрульні отримали інформацію про те, що водій вантажівки Mercedes п’яний сів за кермо.

дтп13червня

Через кілька хвилин патрульні помітили авто ймовірного порушника. Вантажівка рухалась вул. Асхарова у бік пр. Науки. На вимогу патрульних зупинити автомобіль, водій не реагував, а навпаки – збільшив швидкість, незважаючи на доріжні знаки та сигнали світлофора. Під час руху вантажівка ледве не спровокувала ДТП з іншим авто та пішоходом. Протягом кількох хвилин поліцейські постійно надавали команду водієві зупинитися, проте він не зважав на вимоги поліції.

Через деякий час вантажівка виїхала на Олексіївський міст і нарешті зупинилась. Під час бесіди із водієм патрульні помітили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп’яніння.

В результаті на керманича вантажівки патрульні склали три адміністративні протоколи за статтями 130 (керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння), 122-2 (незупинка на вимогу співробітника поліції) та 122 частина 4 (створення аварійної ситуації).