Вночі харківські дороги розчищатиме від снігу сотня автівок

Стан доріг і тротуарів у Харкові задовільний,- певен 1-й віце-мер Ігор Терехов.  Сьогодні, 19-го квітня, він провів нараду в мерії, на якій йшлось про підсумки роботи комунальних служб під час і після снігопаду.

машины снег

За словами Терехова, треба дочистити тротуари, і є проблема з деревами, що впали. Їх планується прибрати за 2 дні. Проти ночі 19-го квітня працювали служби – дорожнього, житлового, комунального господарств. “Але прогноз погоди невтішний, очікуються опади, тому потрібно бути і далі готовими до всіх викликів природи”, – сказав Ігор Терехов.

Своєю чергою, директор Департаменту дорожнього господарства Володимир Чумаков повідомив, що у ніч на середу в місті працювали близько 60 одиниць техніки, на дороги висипали майже 600 т солі, що дозволило не допустити появи ожеледі. Вдень працювали 70 машин. Вночі на дороги вийдуть 100 одиниць техніки, які повинні повністю все розчистити.

Традиційною залишається проблема припаркованих на узбіччях автомобілів, які заважають прибирати сніг. Ігор Терехов закликав поліцію допомогти дорожникам розчистити проїжджу частину доріг.

За даними «Харківобленерго», в районі Холодної Гори залишаються знеструмленими будинки в приватному секторі. Енергопостачання там обіцяють відновити до вечора середи, в крайньому випадку – у четвер.

Негода спровокувала близько 40 затримок в русі наземного громадського транспорту з ранку, але в даний час трамваї і тролейбуси ходять у звичайному режимі.

Також через сніг впало 25 опор КП «Міськсвітло», було обірвано близько 8 км мереж. Зараз бригади підприємства займаються їх відновленням.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, на прибудинковій території впала величезна кількість дерев і гілок. За оцінками житловиків, треба розпиляти і вивезти близько 8 тис. куб. м зелених насаджень, що впали. Приблизно 20% цієї роботи вже зробили.

Продовжують роботу двірники. Близько 1,5 тис. чоловік чистять тротуари, при цьому задіяно 40 одиниць спецтехніки.