Вночі бойовики 6 разів обстріляли Мар’їнку – штаб АТО (відео)

Розпочинаючи з 17:10 вчорашнього вечора російсько-терористичні найманці 13 разів обстріляли наші позиції з гранатометів різних калібрів, зенітних установок та стрілецької зброї. Про це повідомив речник штабу АТО Леонід Матюхін.


Мар’їнку бойовики піддавали вогню 6 разів. Двічі Авдіївку та Троїцьке, а також обстріляли Піски, Опитне та Красногорівку. Крайній обстріл відбувся в Авдіївці, де з 6.06 до 6.27 по нашим позиціям, окрім стрілецької зброї, працював снайпер. 
Продовжується відновлення інфраструктури Донбасу. Військовісапери займаються розмінуванням залізничних перегонів навколо ліній електропередач на напрямках Костянтинівка – Майорськ, Майорськ – Курдюмівка, Південно-Донбаська – Оленівка. Тривають ремонтно-відновлювальні роботи газопроводу у Мар’їнці, проведено роботи з відновлення трубопроводу в районі Петровської дороги. Військовослужбовцями цивільно-військового співробітництва доставлено гуманітарну допомогу у Миколаївці, Старогнатівці, Новогнатівці, Гранітному, Мирному та Авдіївці для військових, які несуть службу на передовій.