Влада, насамперед, зацікавлена у чесних та демократичних виборах – Віктор Янукович

Відносини України з ЄС  та СШАпісля виборів отримають новий імпульс, – заявив Президент України Віктор Янукович, коли спілкувався з журналістами у Нью-Йорку .

В Америці глава української держави бере  участь у засіданні Генасамблеї ООН. Загалом,  на зібрання з’їхались очільники майже двохсот країн світу .

Віктор Янукович Президент України

безумовно, ми будемо прагнути до того, щоб вибори були чесними . Багато чого залежатиме від учасників виборів – це людський фактор. Але що стосується влади,, влада зацікавлена, щоб вибори були оцінені як чесні прозорі та демократичні .  Україна проходить черговий тест на зрілість – відтак парламентські вибори мають відбутися на рівні, не гіршому за попередні.

Водночас, Президент України застеріг від упередженого ставлення до перебігу виборчої компанії. Мовляв, закон про вибори народних депутатів ухвалений за участі опозиції і виконується неухильно.

Віктор Янукович Президент України

я ніколи не мав звички затикати комусь рота, це справа кожнонго політика, його особистого відношення до будь-яких подій. Але , я переконаний- це буде невеличка частина спостерігачів, які матимуть упереджене ставлення. Всі інші даватимуть реальну оцінку

Розповів Віктор Янукович і про результати переговорів  на найвищому рівні.Зокрема, зі своїм американським колегою – Бараком Обамою. Йшлось про виконання Україною зобов’язань щодо нерозповсюдження ядерних матеріалів

Віктор Янукович Президент України

Президент Обама поинтересовался как идут поставки для лаборатории, которую мы строим в Харькове. Она будет работать на низкообогащенном уране. Я сказал – оборудование поступает по графику

У вкрай насиченому графіку перебування Віктора Януковича у Нью-Йорку знайшовся час і для перемовин щодо розбудови економічної співпраці. Під час зустрічі з президентом компанії «ЕксонМобіл» . Стівеном Грінлі,  обговорили перспективи співробітництва  в енергетичній сфері.Корпорація, що її очолює Грінлі,  одна з найбільших у світі  за розміром ринкової капіталізації. Минулоріч НАК «Нафтогаз України» і «ЕксонМобіл» підписали Меморандум про співробітництво у сфері розвідки запасів нетрадиційних вуглеводнів в Україні.