Вкрав бюджетну гривню, віддай власну

В обласній прокуратурі розповіли- у першому кварталі по закінчених кримінальних справах щодо злочинів у бюджетно-фінансовій сфері забезпечено повне відшкодування незаконно привласнених цінностей.

Злочини у бюджетній сфері та чималі збитки державі – кілька кримінальних справ стосовно подібних зловживань порушено обласною прокуратурою. Кримінальні справи стосовно кредитних спілок- у прокурорському нагляді.

Володимир Кривцов, заступник прокурора Харківської області

Это “Слобода кредит”, это “Надежда плюс”, где общая сумма достигает 34 миллионов гривен ущерба. К сожалению, мы не можем все возместить, но нам удалось частично, в пределах 17 миллионов наложить арест на имущество обвиняемых.

Найчастіше посадовці спокушаються на хабарі та зловживанні, коли йдеться про обіг земельних ділянок. Зокрема, кримінальні справи порушені щодо голів Черкасько- Лозівської, Русько- Лозівської та Старосалтівської сільських рад.

Володимир Кривцов, заступник прокурора Харківської області

По итогам прошлого года прокуратурой возбуждено 9 уголовных дел в сфере земельных отношений. Уже в 1 квартале этого года таких уголовных дел 16.

До кримінальної відповідальності допрацювались і чиновники Держкомзему з Дергачівщини. У прокуратурі кажуть – вони з порушенням закону виділили у власність чотирнадцять гектрів землі, чим завдали збитків на два мільйони гривень.

Світлана Маренич.