Вісім бійців МНС отримали грамоти від православної Церкви

 

Два місяці тому саме ці хлопці врятували від знищення дергачівський храм Різдва Пресвятої Богородиці.

За старанні труди на славу Святої церкви – з такими словами  отець Нестор вручав грамоти бійцям, що врятували церкву. Як кажуть самі пожежні – гасити було важко не стільки через культовість споруди, скільки через висоту полум’я –  палало заввишки  з тринадцятий поверх.

Ігор Лупандін, помічник начальника обл. управаління МНС

Огонь в любой момент мог перекинуться на деревянные элементы купола. И вот здесь была самая сложность, потому что 30-метровая высота, практически невозможно сделать себе страховку, приходилось работать с выдвижными лестницами.

Валентин рятує людей від  вогню вже вісімнадцять років, а на гасінні храму в Дергачах керував відділенням, яке тримало вогонь, поки приїхала допогома з Харкова. Нагорода виявилася для Валентина  приємною, проте несподіваною.

Валентин Суслик,  рятувальник

Очень приятно, что наш труд был оценен кем-то. Хотя мы работаем не за награды! Ну, так получилось… мне очень приятно!!

Подібних відзнак, кажуть бійці МНС, не отримували останні п’ятнадцять років,  з часів гасіння Благовіщенського Собору. Проте,  співпраця служителів церкви та вартових безпеки, зі слів начальника облуправління МНС Павла Одарюка, не припиняється ніколи.

Павло Одарюк, начальник обл. управління МНС

Знаете, есть пословица: на Бога надейся, а сам не плошай. По – этому в любом случае мы совместно работаем для того, чтобы было спокойно, нормально цивилизовано проводились в том числе культовые обряды в всех православных храмах, церквах, которые есть на территории Харьковщины.

Тетяна Мєтьолкіна