Віктор Янукович у Давосі

 

Гарантія безпеки Східної Європи. Так Президент України Віктор Янукович оцінює зведення об’єкту укриття, що його Україна будує спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Напередодні  у швейцарському Давосі Янукович  зустрівся  з Президентом банку  Томасом Міровим. За словами глави державим, Європейський банк реконструкції та розвитку  є важливим партнером України в реалізації стратегічних інвестиційних проектів. Віктор Янукович подякував Томасу Мірову за його особистий внесок у розвиток відносин України з європейськю банківською установою.

Віктор Янукович , Президент України

Участь ЄБРР у проектах, пов’язаних із розбудовою інфраструктури, спорудженням енергетичних об’єктів – йдеться про сфери атомної та гідроенергетики, будівництво ліній електропередач. Це ті проекти, які в цілому створюють умови для розвитку економіки України.

А сьогодні у Давосі відбувалась  зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським. У ході розмови сторони , зокрема,  обговорили  питання економічного співробітництва між Україною і Польщею. Наразі, графік офіційного візиту глави української держави до Швейцарії – вкрай насичений. Під час зустрічі із Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим йшлось, зокрема , про українсько-азербайджанське співробітництво в енергетичній сфері.

Юлія Губська