Віктор Янукович привітав прокурорів

Боротись із корупцією закликав прокурорів у переддень профсвята Глава держави Віктор Янукович.

 

Зростання рівня злочинності, що спостерігалось у минулі роки, вдалось зупинити, сказав Президент, натомість,  потерпілі від злочинів донині не відчувають достатнього захисту з боку держави.
Віктор Янукович Президент України
Організована злочинність і корупція, правопорушення в бюджетній та земельній сферах залишаються загрозою національній безпеці на сьогодні не викоренені випадки порушення закону з боку правоохоронців, корупційні зловживання

На думку Віктора Януковича, саме працівники прокуратури мають стати рушійною силою повноцінного запровадженння нового Кримінально- процесуального кодексу
Віктор Янукович Президент України
У новій моделі кримінального судочинства на прокурорів покладено відповідальне завдання щодо процесуального керівництва розслідуванням, підтримання державного обвинувачення та нагляду за виконанням судових рішень.
Нагороджуючи кращих працівників, Глава держави зауважив на відповідальності, що на них покладена. Мовляв, прокурори виступають  від імені держави, тож, зважаючи на їхні дії, українці   роблять висновки про всю систему державної влади.