Військові провели репетицію параду

Раз, два, лівою! На головній площі Харкова пройшла генеральна репетиція до свята Великої Перемоги. Загалом у параді братимуть участь близько півтори тисячі військових. Серед них і гості з інших областей.

 

Рівна спина та рівна нога. Саме за такими критеріями обирали курсантів для участі у святковому параді. Але, каже командир парадного розрахунку Олександр Каліна, особливу увагу приділяють не тільки виправці, а й техниці маршу.

Олександр Каліна, командир парадного розрахунку

Это индивидуальная выправка и в конечном итоге слаженость подразделений. Даже, если человек идет с индивидуальной выправкой великолепной, но в подразделении он не смотрится либо выбивается хотя бы на долю секунды каким либо движением. Человек технически не работает на слаженость действия подразделения. На параде это должна быть слаженость подразделения.

Два місяці посилених тренувань. Саме стільки готувались курсанти військових ВИШів. Роман – курсант університету цивільного захисту. Каже, у параді бере участь другий рік поспіль. За цей час навчився незвертати увагу навіть на спеку.

Роман Писляр, учасник параду

Никаких сложностей не было. Условия хорошие были. Все отлично. Когда жарко было, снимали кителя и все было отлично.

За словами обласного військового комісара Олексія Середи, загальна репитиція – лише третя. Вона ж і остання. Проте обіцяють, що підготуватись до головного параду встигнуть.

Олексій Середа, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату

Видно недостатки, изъяны. У нас еще есть время – ночь и день. Так что мы успеем. Все будет нормально.

Загалом у параді братимуть участь близько півтори тисячі військових. Серед них будуть і гості. А саме – моряки з Криму та десантники з Дніпропетровська.

 

Олена Рижова