Відзавтра Харковом курсуватиме трамвай із кондиціонером

Сьогодні, 22-го серпня, трамвай, зібраний фахівцями Салтівського трамвайного депо, вирушив у пробний рейс від зупинки «Меморіал Слави» до парку ім. Горького.

трамвай кондиционер

“Цей вагон зроблений у Харкові, і сьогодні ми приймаємо цю роботу. Як бачимо, тут все комфортно, є кондиціонер, а взимку буде тепло. Також встановлений низькопідлоговий заїзд, що особливо важливо для людей із обмеженими можливостями”, – сказав мер Харкова Геннадій Кернес, який проїхався в новенькому трамваї разом із журналістами.

Як повідомив директор Салтівського трамвайного депо Владислав Приймак, перший вагон харківського виробництва минулого тижня був прийнятий державною комісією і введений в експлуатацію.

«Із завтрашнього дня він вийде на маршрут №27 і працюватиме на першій зміні, до 14:00. Пасажири зможуть переконатися, наскільки новий трамвай комфортний. Він має плавний хід і гальмування, може розвивати швидкість до 65 км/год. Також у кабіні водія є комп’ютер і дисплей, на якому відображається інформація про стан вагона і про його несправності, над кожними дверима встановлені відеокамери, салон обшитий пластиковими панелями з негорючих матеріалів», – повідомив Владислав Приймак.

До кінця року в Салтівському депо планують випустити ще 4 таких вагони.