Відсьогодні в Харкові запрацював Uber

З 20-го квітня в Харкові запущений сервіс «Uber» – мобільний додаток для виклику автомобілів.

юбер

Міжнародна технологічна компанія «Uber», засновник однойменного мобільного застосування для виклику автомобілів, повідомила про запуск сервісу в Харкові. При цьому Харків став першим містом в Україні, де можна зробити поїздку з Uber на електромобілі. Напередодні віце-мер Євген Водовозов протестував нову послугу, а сьогодні відбулася її презентація.

«Сподіваємось, що нова послуга, яка запускається в Харкові, зробить харків’ян більш мобільними», – сказав Водовозов.

Як повідомили в компанії, тарифи на Uber в Харкові складуть 17 грн за подачу автомобіля та 4 грн за кожен кілометр в дорозі. Мінімальна вартість поїздки – 25 грн. Користувачі в Харкові зможуть оплатити поїздки з Uber готівкою або за допомогою зареєстрованої в додатку банківської карти. Після закінчення кожної поїздки користувач отримає на адресу електронної пошти квитанцію, яка буде містити інформацію про місце подавання автомобіля, маршрут, карту поїздки, дані про водія і деталізацію вартості. Крім того, у харків’ян буде можливість відстежувати в режимі реального часу маршрут руху автомобіля, систему рейтингів водіїв (при якій користувач оцінює водія від 1 до 5 балів після кожної поїздки) і можливість повідомляти про будь-яких ситуації у службу підтримки клієнтів в додаткув розділі «Допомога» або через help.uber.com.

Зазначимо, що харків’яни і гості міста зможуть оцінити сервіс «Uber», скориставшись безкоштовними поїздками. Для цього перед заказом необхідно ввести промокод «КНАRKIV» в розділі «ОПЛАТА» додатка «Uber» на смартфоні. Промокод надає право на п’ять безкоштовних поїздок (до 75 грн кожна) будь-якому користувачеві Uber в Харкові з моменту запуску і до 23:59 неділі 23 квітня.

Довідково:

Харків став вже п’ятим містом України після Києва, Одеси, Львова і Дніпра, де запущений сервіс «Uber». Для того, щоб почати користуватися сервісом «Uber», необхідно завантажити додаток за посиланням uber.com/app, в Google Play для Android або в Арр Store для iOS.