Відпочинок дітвори у позаміських таборах Харківщини обійдеться щонайменше у 150 грн. на добу

Гарний відпочинок для школярів – запорука успіху в наступному навчальному році. На Харківщині стартувала дитяча оздоровча кампанія. Скільки коштує оздоровити дитину у позаміських таборах, а також у Карпатах, або на морі, дізналась Кристина Загребельна.

табори дитячы

На Харківщині стартувала дитяча оздоровча кампанія. Цього літа понад 7 тис. дітей із соціально непевних сімей зможуть безкоштовно відпочити у Карпатах та на Чорному морі. Так, наразі близько 400 дітей з Харківщини вже відпочивають у таборах «Молода гвардія» та «Артек», а більше як півтисячі – у санаторії «Таврія» Херсонської області».

Лариса Козлова заст. начальника обл. управління у справах молоді та спорту 

В этом году областная администрация выделила более 40 млн грн. на нужды соц. незащищенных семей – а именно приобретение бесплатных путевок для детей соц. незащищенных категорий. на эти деньги планируется закупить более 7 тыс путевок

Окрім цього, нині в Харківській області діє близько 700 пришкільних таборів. Вони працюватимуть з 29-го травня по 16-те червня. У таких таборах в області планують оздоровити третину школярів.

Володимир Ігнатьєв заст. директора обл.департаменту науки і освіти 

689 таборів – табори з денним перебування, 11 – праці та відпочинку з денним перебуванням, 2 праці та відпочинку – з цілодобовим перебуванням. Це – школа номер 14, та “Джерело” на базі навчально-виховного комплексу

А вже з 1-го червня дітей почнуть приймати позаміські табори Харківщини.Улітку будуть працювати близько трьох десятків дитячих таборів в кожному районі області. З їх повним переліком та контактами можна озайомитись на сайті обладміністрації. Місцевий відпочинок однієї дитини обійдеться у суму від 150-ти до 500 гривень за добу. А от путівка у Карпати чи на море може коштуватиме більше.

Лариса Козлова заст. начальника обл. управління у справах молоді та спорту 
Карпаты – 4-5 тыс, море – 5-6 тыс.грн. Это заклады без санаторно-курортного направления, если еще мед услуги – цена от 8-10 тыс.грн.

Загалом цього року на Харківщині планують оздоровити понад 200 тис. дітей шкільного віку.

Кристина Загребельна